تقدیر رییس کمیسیون صنایع و معادن مجلس دهم از ایرانسل

به گزارش سرویس بازار ایسنا، در این بازدید که با حضور رییس و قریب به اتفاق نمایندگان عضو این کمیسیون انجام شد، عزیز اکبریان رییس کمیسیون صنایع و معادن مجلس دهم با تقدیر از مدیریت مناسب ایرانسل در گسترش ارائه محصولات و خدمات جدید در ایران گفت: ایرانسل با حضور خود در عرصه صنعت مخابرات ایران خیلی از سدها را شکست و شرایط تک بعدی موجود را که مردم هم مجبور بودند به آن تمکین کنند، پایان بخشید.

همچنین علیرضا قلمبر دزفولی، مدیرعامل ایرانسل طی سخنانی با اشاره به ارتباط خوب این اپراتور با کمیسیون صنایع مجلس گفت: ایرانسل همواره مستظهر به پشتیبانی کمیسیون صنایع و معادن مجلس بوده است.

مدیرعامل ایرانسل ضمن اشاره به شرایط موجود در رشد مصرف دیتا در کشور و مقایسه آن با روندهای جهانی، پیشرفت‌های ایرانسل در ارائه خدمات و محصولات به‌روز به مشترکان خود را برشمرد و افزود: ایرانسل از حیث تعداد مشترک دیتا، تنوع سبد محصول فناوری دیتا و بیشترین سهم از ترافیک دیتای مصرفی کشور و همچنین سرعت و پوشش وسیع، بزرگ‌ترین اپراتور دیتای ایران است.

دزفولی همچنین با تشریح فعالیت‌های ایرانسل در بومی‌سازی فناوری، ورود فناوری‌های نوین به کشور و ایجاد اشتغال با استفاده از ظرفیت عظیم صنعت فناوری اطلاعات، نقش این اقدامات را در کارآفرینی و ایجاد اکوسیستم‌های لازم برای صنعت فناوری اطلاعات به‌عنوان پیشران اقتصاد مقاومتی مهم عنوان کرد و آخرین آمار در این زمینه را به حاضران در جلسه ارائه کرد.

وی همچنین با اشاره به پیشرفت‌های چشمگیر ایرانسل در زمینه ارائه خدمات دستگاه به دستگاه (M2M) و اینترنت اشیا (IoT) گزارشی از آمادگی ایرانسل برای ارائه خدمات شبکه پرداخت موبایلی مبتنی بر فناوری NFC ارائه کرد.

در این جلسه همچنین گزارشی از آخرین آمار متقاضیان ورود به شبکه ایرانسل در طرح ترابردپذیری شماره‌های همراه (MNP) و نسبت مثبت قابل توجه متقاضیان ورود به ایرانسل در مقایسه با متقاضیان خروج از این اپراتور به نمایندگان کمیسیون صنایع ارائه شد.

در ادامه این بازدید، اعضای کمیسیون صنایع مجلس با همراهی مدیرعامل و مدیران ارشد ایرانسل از نمایشگاه آخرین دستاوردها و خدمات این اپراتور بازدید کردند و با آخرین خدمات معرفی شده توسط ایرانسل از جمله VoLTE، VoWiFi، IPv6، آشنا شدند. همچنین تست سرعت TD-LTE ایرانسل و نیز تست سرعت با استفاده از فناوری تجمیع فرکانس (Carrier Aggregation) و کسب سرعت دانلود 1.2 گیگابیت بر ثانیه در راستای دستیابی به نسل پنجم اینترنت همراه (5G) در حضور حاضران در جلسه انجام شد.

انتهای پیام

Let’s block ads! (Why?)

© 2019: جام عشق | Easy Theme by: D5 Creation | Powered by: WordPress