معرفی شعبه پیشتاز در جذب منابع قرض‌الحسنه بانک قرض‌الحسنه مهر

به گزارش سرویس بازار ایسنا، علی نجاتی مدیر شعب بانک قرض‌الحسنه مهر استان آذربایجان‌شرقی در رابطه با جذب منابع قرض‌الحسنه در سال 94 گفت: پارسال تلاش مستمر، پیگیری مجدانه، شناسایی فرصت‌ها و ایجاد اعتماد به نفس لازم در کارکنان موجب نیل به رشد 36.6درصدی در جذب منابع شد.

وی با اشاره به رشد چشمگیر منابع قرض‌الحسنه استان در 7 ماهه اول سال افزود: برای سال 95 رشد 56 درصدی منابع به عنوان هدف آرمانی شعب استان مدنظر است که تاکنون با انجام فعالیت‌های بازاریابی گسترده در دو بخش داخل و خارج از شعب، عمده پیش‌بینی‌ها در جذب منابع قرض‌الحسنه محقق شده است.

نجاتی ادامه‌داد: در این راستا کمیته بازاریابی به عنوان اتاق فکر استان تشکیل شد و با نظارت مستمر بر فعالیت‌های بازاریابی شعب، پس از ارزیابی و کمی‌سازی شاخص‌های عملکردی هر شعبه با توجه به میزان اقدامات مطلوب انجام شده مورد تشویق و پاداش قرار گرفتند.

وی تصریح‌کرد: همچنین به اقتضای ضرورت موجود و سطح مذاکرات فی ما بین تعداد زیادی از جلسات بازاریابی با حضور مدیر، معاون و روسای دوایر ستادی صورت پذیرفت که موجب اثربخشی بیشتر فعالیت‌های بازاریابی شده است.

مدیر شعب استان آذربایجان‌شرقی در خصوص فرصت‌های ایجاد شده در سیاست‌های اعتباری سال 95 گفت: اطلاع‌رسانی به موقع سیاست‌های اعتباری امسال و تبیین فرصت‌های ایجاد شده برای مشتریان در قالب پیامک و تبلیغات شفاهی و غیره موجب بهبود جذب منابع خرد استان شده است.

وی با اشاره با نحوه جلوگیری از انجام اقدامات مشابه در میان شعب و ستاد گفت: در راستای ایجاد نظم در فعالیت‌های بازاریابی و جلوگیری از موازی کاری در این حوزه و همچنین استفاده کامل از ظرفیت ستاد جهت کمک به تقویت روند بازاریابی، پیش از آغاز مذاکره هماهنگی‌های لازم با مسئول دایره روابط عمومی و بازاریابی استان به عمل می‌آید.

انتهای پیام

Let’s block ads! (Why?)

© 2019: جام عشق | Easy Theme by: D5 Creation | Powered by: WordPress